Získejte nové zákazníky

Webové prezentace je jedním z hlavních faktorů k přivedení nových lidí.

Objednat stránkyZjistěte co nabízíme
Particle element

Webový design

Pokud se nezaměříme pouze na grafickou část stránek, do webdesignu patří i to jak budou prvky jako menu, logo, text na stránce rozloženy. Není zde potřeba znovu vynalézat kolo. Ale jen se držet časem prověřených postupů.

Čitelné fonty, správně nastavené kontrasty mezi textem a pozadím, dostatečný prostor mezi prvky webu podržené kvalitní grafickou prací. To je pro nás kvalitní webdesign.

Kódování a redakční systém

Část ke které se ani nedostanete. Kvalitně napsaný kód Vám zajistí rychlost načítání stránek, správné zobrazení na počítači i na telefonu a v neposlední řadě i návštěvnost.

Redakční systém slouží pro rychlou úpravu stránek od nahrávání fotek, videí, nových textů a článků po úpravu kontaktů.

Logo

Logo tvoří identitu nejenom Vašich stránek, ale dá se použít pro další reklamní materiály typu vizitky, grafické bannery a letáky.

V jednoduchosti je krása a u loga to platí dvojnásob. Chcete, aby si lidé Vaší značku zapamatovali a automaticky si k ní vraceli.

Úprava fotek

Nekažte si prezentaci nekvalitními fotkami. I když se Vám nechce platit za fotografa, lze pomocí dobrého světla nafotit dobře vypadající snímky.

Pokud už máte nafoceno, předejte je nám a my už Vám s nimi pomůžeme.

Tip: pokud fotíte uvnitř, počkejte si na slunný den, roztáhněte všechny záclony a závěsy. Rozsviťte světla v celé místnosti. Pokud nemáte stativ, ruku si opřete o zeď, futra, aby nedošlo k rozmazaným fotkám

Webhosting a doména

Místo, kde jsou stránky uloženy a ze kterých se návštěvníkům načítají. Zároveň se vybírá i doména (příklad domény: seznam.cz, kriklan.com) jak bude vypadat.

Doporučujeme: Vybírat co nejkratší název, protože nikdo nechce vypisovat dlouhou doménu ručně. Zároveň si lidé lépe zapamatují Vaše stránky.

Propojení kalendáře s echalupami

Pokud svůj objekt inzerujete na stránkách e-chalupy, synchronizujeme Vám s nimi kalendář. Tak abyste se nemuseli starat o dva kalendáře najednou a neustále hlídat, jestli nepřišla objednávka na druhý rezervační systém.

Texty, výlety, popisky

Nikdo patrně nezná tak skvěle okolí Vaší chaty jako Vy. Ne každý je schopný o tom napsat poutavé texty, které zaujmou nové návštěvníky.

Vždy je dobré mít u každého objektu tip na pár výletů v okolí a zajímavé atrakce, které stojí za návštěvu.

Google business

Zobrazení Vaší chaty na Google v pravém sloupci při vyhledání Vašeho objektu. Obsahuje adresu, telefonní číslo na majitele, odkaz na webové stránky, recenze a fotky objektu viz obrázek nalevo. Navíc Vaše chata se bude zobrazovat na mapách Google.

Pomůže zvýšit důvěryhodnost Vašeho objektu na internetu

Překlady stránek do angličtiny, němčiny

Stránky přívětivé i pro zahraniční zákazníky.

František Křiklán

František Křiklán

Odpovědná osoba

Chybí Vám stránky, chtěli byste se dozvědět o naší nabídce více? Máte dotaz, který jsme tu pro Vás nezodpověděli?

Kontaktujte Františka pomocí emailu: frantisek@kriklan.com